Календар подій

Презентація календаря «Literature illustrated» та дискусія «Чому українці мало читають?»

Літературна агенція Ovo організовує відкриту дискусію «Чому українці мало читають? Нові підходи до промоції читання». Також у рамках дискусії відбудеться презентація календаря «Literature illustrated» на 2021 рік з українськими письменниками.

Участь у дискусії візьмуть Олександра Коваль (директорка УІК), Євгенія Кравчук (народна депутатка) та українські письменники: Валерій Ананьєв, Сергій Демчук, Павло Матюша, Мартин Якуб та інші. Модераторка – Вікторія Ма, авторка ідеї та співзасновниця Літературної агенції Ovo.

 

Доброчинний еротичний календар «Literature illustrated» 2021 – це спеціальний проєкт з промоції читання та підняття рівня обізнаності про сучасних українських авторів. Авторський прибуток з продажу календарів піде на закупівлю книжок для бібліотек та лікарень України.

 

В об`єктив польської фотографині Марисі М’яновської, яка знімає обкладинки для Playboy, потрапило 12 сучасних українських письменників.

 

Авторів для календаря підбирали за принципом різноманіття, щоб показати багатогранність сучасної української літератури. Тут представлені як один з найтитулованіших письменників Сергій Жадан, так і автор роману-бестселера Валерій Ананьєв, а також перспективний новачок з найкращим романним дебютом 2020 – Павло Матюша.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект