Календар подій

Презентація казки про інклюзію Оксани Драчковської

8.02

Львів

15:00 Бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука, площа Ринок, 9

Презентація казки про інклюзію Оксани Драчковської

Чернівецька письменниця та журналістка Оксана Драчковська запрошує дітей віком від 5 до 10 років та їхніх батьків на презентацію книжки «Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама», що з’явилась друком у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці».

Нова книжка Оксани Драчковської – автобіографічна історія-казка для діток про себе та свого синочка Назарка, який, на жаль, із самого народження є дитиною з інвалідністю і не може ходити. Мама Оксана щодня веде боротьбу за краще майбутнє для всіх особливих людей, для Назарка.

 

Казка розповідає діткам, що не всі люди однакові, як не варто здаватися, коли важко, як триматися, коли сил не залишається і як жити в цьому світі, який, здебільшого, призначений для звичайних людей. Казка дуже легка, цікава та кольорова, яка дарує усмішку та надію.

 

Модераторка: Катерина Міхаліцина.

 

Оксана Драчковська – письменниця, журналістка, громадська активістка. Пише на теми безбар’єрного середовища та інклюзії, веде програму про культуру на ТБ. Авторка кількох книг. Отримувала нагороди від літературного конкурсу «Коронація слова».

 

Подія на фейсбуці

 

Читайте також: Від ізоляції до інклюзії: як допомогти дитині з аутизмом розвинути комунікабельність

 

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект