Календар подій

Презентація роману Володимира Кузнєцова «Закоłот: Невимовні культи»

Відбудеться презентація нового роману письменника, літературознавця та геймдизайнера Володимира Кузнєцова «Закоłот: Невимовні культи».

Роман «Закоłот: Невимовні культи», що вийшов у Видавництві Жупанського в січні цього року, створений на перетині наукової фантастики, космічної опери та лавкрафтіанських жахів. Це — книга-головоломка, пазл, який кожен читач може складати як йому заманеться — і від того отримувати свій власний досвід та інсайт.

 

Лавкрафтіанський міт, створений понад сто років тому й досі не втратив актуальність та популярність. Більш за те, він утворив окремий жанр, зі своїми канонами та правилами — і фактично з єдиним всесвітом, похмурим та безпросвітним. Відтоді чимало авторів пробували себе у цій царині, долучаючи до неї елементи інших жанрів.

 

Як працює поєднання мітології ГФЛ з науковою фантастикою і чи буде збережено імпакт космічного жаху, якщо розгорнути в межах космічної опери? Які є точки перетину всесвіту ГФЛ з іншими — здається, геть несхожими? Про це та інше будуть говорити під час презентації роману «Закоłот: Невимовні культи».

 

Подія на фейсбуці

 

Читайте також: Питання Старджона: антиутопія, соціальна та «м’яка» фантастика

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект