Календар подій

Чорнобильська зона відчуження

25.09

Чорнобиль

Чорнобильська АЕС

Презентують ексклюзивний путівник «Чорнобильська зона відчуження»

Державне агентство України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) презентує ексклюзивний путівник туристичними та маловідомими стежками «Чорнобильська зона відчуження».

Видання «Чорнобильська зона відчуження» спрямоване на широке коло читачів і містить у собі реалістичний ефект захопливої експедиції усіма найважливішим стежками, подіями, процесами і навіть міфами Зони відчуження.

 

Унікальність видання полягає у його жанровій особливості — як синергії легкого поглинаючого слова і експертного знання чорнобильської тематики його авторів, які тривалий час працюють у Зоні відчуження, і для яких вона є головним сенсом діяльності, щоденних досліджень, пізнань, творчості, колишню рідною оселею, а також великою частиною власного сьогодення.

 

Захід відбудеться у «точці відліку» минулих подій  — на території Чорнобильської АЕС (ЧАЕС) з відвідуванням локацій: «Блоковий щит управління-VI», «Центральна зала», «Оглядовий павільйон».

 

Серед учасників: керівництво ДАЗВ та ЧАЕС, автори видання, представників ЗМІ та видавництв.

 

Реєстрація триває до 12:00 24.09.19 за номером: +3 8 067 118 16 60 (Ірина Чередніченко).

 

З урахуванням обмеженої кількості учасників, детальна програма буде надіслана на електронну адресу зареєстрованим учасникам

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект