Календар подій

Кримський альбом

24.05

Київ

14:00 Мистецький арсенал, вул. Лаврська, 12

Презентують книжку «Кримський альбом: історії правозахисників»

Запрошуємо вас на презентацію книги Ірини Виртосу «Кримський альбом: історії правозахисників», яка відбудеться у рамках IX Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

У книжці «Кримський альбом: історії правозахисників» представлені спогади кримських правозахисників, досвід їхньої роботи до і після окупації. Це два десятки особистих історій про минуле, теперішнє і майбутнє людей, які, навіть втративши дім, продовжують боротьбу на захист прав людини в Криму, а також тих, хто протистоїть репресіям, залишаючись в окупації.

 

Модераторка: Тетяна Печончук, голова Центру права людини ZMINA.

 

Книга з історіями кримських правозахисників була підготовлена Центром прав людини ZMINA (раніше — Центр інформації про права людини) в рамках проекту «Захисники прав людини: стандарти, мемуари та свідоцтва» за підтримки Фонду Домів прав людини, який об’єднує правозахисні організації в різних країнах. Мережа Домів прав людини охоплює 16 організацій в 11 країнах Східної та Західної Європи, Кавказу та Балкан. Фонд Будинків прав людини базується в Осло, має офіс у Женеві і представництва в Брюсселі і Тбілісі.

 

Вхід за квитками та абонементами фестивалю.

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект