Календар подій

Петлюра. Боротьба

18.04

Київ

17:00 Видавництво Ярославів Вал, вул. Ярославів Вал, 21-Є

Презентують книжку М. Рильського «І розіллється знов медами!»

Національний музей літератури України та видавництво «Ярославів Вал» запрошують на презентацію книжки Максима Рильського «І розіллється знов медами!.. Вибране: публіцистика, есеїстика, проза».

У збірці «І розіллється знов медами!» він прозаїк і публіцист. Саме ці грані таланту Максима Рильського зібрані у книжці. Починаючи від ранніх ідилій та фантазій 16–18-річного юнака, надрукованих в часописі «Українська хата» до майже чотирьохрічного циклу «Вечірніх розмов» 1960-х у газеті «Вечірній Київ» на теми, що хвилювали суспільство. Рильський виявив себе палким публіцистом у роки війни, вибагливим і невтомним літописцем у мирний час. Завжди перебував у вирі життя, серед людей, яких любив пристрасно і щиро. Читаєш — і потрапляєш в наше сьогодення! Тому й народилася думка післямови, розділу «Розмови з Максимом Рильським в ХХI столітті». Окремі статті друкуються зі скороченнями, а примітки — в сучасній редакції, яку здійснив Максим Стріха. Упорядники — Максим та Назар Рильські.

 

Ініціатори видання: Родинний фонд Максима Рильського «Троянди й виноград» та Київський літературно-меморіальний музей М. Т. Рильського.

 

Видавничі партнери: Видавництво «Ярославів Вал», Держкомтелерадіо України.

 

Інформаційні партнери: Українське радіо та газета «Літературна Україна».

 

До участі запрошені: Дмитро Павличко, Микола Жулинський, Павло Мовчан, Максим Стріха, Віра Агеєва, Богдан Червак, Максим Рильський (онук).

 

Ведучий: Михайло Слабошпицький.

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект