Календар подій

Неідеальний тато

2.07

Львів

18:30 Книгарня «Є», просп. Свободи, 7

Презентують книжку «Неідеальний тато»

Відбудеться презентація мотиваційної книжки Володимира Багненка «Неідеальний тато» у форматі дискусії для молодих батьків на тему «Як зберегти і зміцнити стосунки в сім’ї».

Книжка «Неідеальний тато» — результат авторських пошуків відповіді на запитання, чи існує ідеальний тато і яким він мав би бути. Автобіографічні нотатки про перший рік життя у ролі тата переплітаються з принципами, які допомогли молодому батькові, з екскурсами в минуле.

 

«Моє найбільше бажання, щоб кожна дитина зростала у великій і щасливій сім’ї. Моя радість — бачити люблячі сім’ї. Чесно кажучи, це головна причина, задля чого я і написав цю книжку. І якщо хоча б одній людині вона допоможе поліпшити взає­мини в сім’ї або стати кращим батьком — це буде для мене найбільшою радістю. Для дружини найскладнішим є перший рік материнства. Їй страшно. Їй важко. У неї повністю змінюється гормональний фон. І саме в цей момент хлопчик усередині молодого тата повинен остаточно стати чоловіком», — Володимир Багненко.

 

Для тих, хто планує стати батьком і утвердитися в цій ролі, а також тих, хто підтримує молодих татів у цьому їхньому прагненні.

 

Володимир Багненко — маркетолог, підприємець, блогер, письменник. Народився і виріс у Херсоні. Закінчив Херсонський національний технічний університет (зовнішньоекономічна діяльність) і Львівський національний університет (журналістика). Зараз мешкає зі сім’єю у Києві.

 

Подія на фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект