Календар подій

Це теж зробила вона

5.04

Запоріжжя

18:30 Книгарня «Є», пр. Соборний, 137

Презентують книжку «Це теж зробила вона»

Відбудеться презентація книжки про видатних українок «Це теж зробила вона» за участю авторів Юрія Ганошенка, Тетяни Савченко та Олеся Барліга.

«Це теж зробила вона» — продовження найгучнішого проекту про видатних українок «Це зробила вона». Як і в першій частині, в цій книжці розповідається про видатних українських жінок, досягнення яких не були відомі широкому загалу. Незважаючи на те, що внесок цих жінок у світову історію був вагомим, їх імена і досягнення досі залишалися відомі дуже вузькому колу людей. Тому, мета даної книжки розповісти про їх імена і познайомити читача з внеском наших жінок в світову історію.

 

Над книжкою працювала велика команда професіоналів, від істориків до ілюстраторів, як підсумок книжкаа вийшла інформативною і прикрашеної приголомшливими ілюстраціями видатних українських жінок.

 

Перелік головних героїнь книжк вражає: дружина османського султана Роксолана, актриса Ада Роговцева, мемуаристика Ізидора Косач, художниця Алла Горська, співачка Квітка Цісик, офтальмолог Надія Пучківська, поетеса Ладя Могилянська, письменниця Марко Вовчок, художниця-абстракціоністка Соня Делоне, архітектор Наталія Чмутіна, модельєр Валентина Саніна-Шлее, оперна співачка Марія Литвиненко-Вольгемут та багато інших.

 

«Це теж зробила вона» — це унікальна книжка, яка виправляє історичну несправедливість і розповідає про великий внесок українських жінок не тільки в розвиток України, але і їх вплив на хід світової історії.

 

Книгу презентують автори з Запоріжжя:

  • Юрій Ганошенко — літературознавець, письменник, автор історії про лікарку Софію Окуневську;
  • Тетяна Савченко — письменниця, перекладачка, авторка історії про офтальмологиню Надію Пучківську;
  • Олесь Барліг — письменник, поет, журналіст, автор історії про біологиню Нану Войтенко.

 

Вхід вільний.

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект