Календар подій

Презентують український переклад книжки Олега Сенцова «Жизня»

На «Книжковому Арсеналі» (зал «Сфера») відбудеться перша презентація українського перекладу книжки оповідань Олега Сенцова «Жизня», який вийшов у «Видавництві Старого Лева».

«Жизня» — збірка автобіографічних оповідань. Це книжка для всіх, хто досі не знайшов відповіді на запитання, чому Олег допомагав українським військовим у Криму, чому відкрито говорив про розв’язану Росією війну в Україні, чому розпочав голодування і не просив про помилування. Ці тексти знайомлять нас з автором у період важливих для нього внутрішніх пошуків і змін, коли він прагне зрозуміти, хто він, яким шляхом піде далі і з якого більше ніколи не зійде.

 

Це перша публікація творів Олега Сенцова в перекладі українською мовою, що подаються поруч із російськомовними оригіналами. Це надзвичайно важлива для Олега книжка, і, навіть перебуваючи в ув’язненні, він активно брав участь у її виданні.

 

Цього ж року книга виходить німецькою, англійською та польською мовами у межах ґрантової програми PEN Ukraine та Міжнародного фонду «Відродження».

 

Участь у презентації на «Книжковому Арсеналі» візьмуть:

  • Мар’яна Савка, письменниця, головна редакторка Видавництво Старого Лева;
  • Олександ Сушко, виконавчий директор Міжнародний фонд «Відродження»;
  • Святослав Вакарчук, музикант, лідер гурту «Океан Ельзи»;
  • Ахтем Сеітаблаєв, режисер, актор.

 

Модераторка — Тетяна Терен.

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект