дитліт

Продовження «Дівчат-бунтарок» зібрало 200 тис. доларів на Kickstarter

19.10.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Проект продовження серії книжок «Good Night Stories for Rebel Girls» («Казки на ніч для дівчат-бунтарок») зібрав на краудфандинговій платформі Kickstarter більш ніж 200 тис. доларів. Про це повідомляє офіційна сторінка проекту.

 

Нове видання називається «I Am a Rebel Girl: A Journal to Start Revolutions» – ілюстрований журнал, який містить набір різноманітних активностей для юних бунтарок. Читачки зможуть записати свої неймовірні ідеї, вигадати свій власний прапор, розробити слогани для маршу та навіть написати вірш про волосся на своєму тілі.

Також на зібрані кошти авторки проекту планують запустити й новий сезон подкасту «Good Night Stories for Rebel Girls», який розповідатиме нові історії про відомих та успішних жінок.

 

Нагадаємо, що «Good Night Stories for Rebel Girls» стала найуспішнішим книжковим проектом за усю історію спільнокошту й зібрала більш ніж мільйон доларів на платформі Kickstarter. Це дві збірки, всього 200 біографічних казок про успішних і непересічних жінок: від президенток, науковиць та винахідниць – до шеф-кухарок, піраток та спортсменок з усього світу.

 

Книжка була видана авторами Еленою Фавіллі та Франческою Кавалло, співзасновницями креативної агенції Timbuktu Labs у листопаді 2016-го. Друга частина збірки побачила світ англійською мовою вже в листопаді 2017-го. В Україні книжка вийшла у видавництві #книголав під назвою «Казки на ніч для дівчат-бунтарок».

 

Раніше повідомлялося, що Good Night Stories for Rebel Girls видадуть в Україні.

 

Читайте також: Українки, які змогли: чотири добірки казок на ніч для малих і дорослих бунтарок