BookChef

Проєкт українського видавництва та бізнес-школи отримав відзнаку в Лондоні за інноваційність

27.01.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Спільний книжковий проєкт видавництва BookChef та бізнес-школи МІМ переміг у щорічному міжнародному конкурсі «AMBA & BGA Excellence Awards». Про це Читомо повідомило видавництво BookChef.

 

Перемогу BookChef та МІМ (Міжнародного інституту менеджменту) здобули в номінації «Best Business School Partnership 2022 in association with Wharton Research Data Services (WRDS)» для організацій, що застосовують інноваційні підходи до стратегічного партнерства. 

 

Разом вони видали низку світових науково-популярних видань в серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує». Це українськомовні переклади бестселерів за версією New York Times, Financial Times та інших авторитетних рейтингів, які визначають кращі бізнес-видання у світі. 

 

«Ми надзвичайно горді нашою співпрацею з бізнес-школою МІМ і тим, що наш проєкт високо оцінили у світі. Такі колаборації завжди вигідні не лише для учасників. Завдяки таким проєктам читачі отримують більше сучасних якісних книжок, а Україна посилює свій статус надійного й інноваційного партнера у світі», — розповіла керівниця BookChef  Катерина Дем’янчук.

 

«Ми пишаємося цією перемогою. Адже наша співпраця с видавництвом BookChef — це інтелектуальне партнерство, в результаті якого ми приносимо в Україну міжнародний порядок денний та найкращі світові тренди. Таким чином, українські бізнесмени отримують доступ до найбільш затребуваної бізнес-літератури та навіть можуть особисто зустрітися з деякими авторами в рамках зустрічей, занять та заходів Бізнес-школи МІМ. Це довготривала співпраця, і у нас є багато планів на майбутнє. Наразі ми чекаємо на вихід ще двох книг із серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує», — зазначила Президентка МІМ Ірина Тихомирова.

 

Як відомо, що співпраця видавництва BookChef та бізнес-школи МІМ триває з 2017 року.

 

Організатором заходу була міжнародна організація АМВА (Association of MBAs), яка існує понад півсторіччя, і займається акредитацією бізнес-шкіл.  

 

Нагадаємо, минулого року в Україні заснували премію KBU AWARDS, яка відзначатиме бізнес-літературу, а Vivat і Наш Формат отримали премію Спілки українських підприємців.

 

Читайте також: Український наукпоп: простіше перекласти, ніж написати своє