Календар подій

Пройде Форум розвитку громадянського суспільства 2021

30 листопада у Києві пройде ювілейний 10-й Форум розвитку громадянського суспільства 2021. 

Форум – це національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом, традиційне місце зустрічі «усіх з усіма». Щороку на Форумі збираються громадські активісти, благодійники, волонтери, представники бізнес-компаній та донорських організацій, очільники держави та представники органів місцевого самоврядування – щоб разом обговорити найактуальніші питання розвитку не тільки громадянського суспільства, але й усієї країни.

 

Цьогоріч Форум відбудеться наживо, організатори просять дотримуватися таких умов:

  • участь у заході лише за попередньою реєстрацією, тож, будь ласка, утримайтеся від відвідин Форуму, якщо не отримаєте листа із підтвердженням реєстрації;
  • у зв’язку з тим, що епідемія коронавірусної хвороби триває, організатори попросять перед початком заходу надати підтвердження повної вакцинації або негативні результати ПЛР-тесту.

 

На Форумі працюватимуть відразу 7 локацій. Класичний вид програми доступний на цій сторінці.

 

Також у межах Форуму проводиться конкурс на кращі практики з організаційного розвитку в категоріях: «Адвокаційна кампанія року», «Фандрайзингова кампанія року», «Піар-кампанія року», «Об’єднання або коаліція року».  Голосування триває за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект