Календар подій

Проходить експозиція проєкту «Шевченко: архітектура слова»

До 30 грудня у Національному музеї Тараса Шевченка проходить експозиція проєкту «Шевченко: архітектура слова».

 

Організатори деконструювали усталений образ Шевченка і побудували нову оповідь про нього, де сфокусувалися на особистості поета, її формуванні, трансформації та значенні. Починається оповідь із розмови про поезію: як вона сприймається/створюється/читається. Це дає інструменти для розуміння поезії загалом і поезії Шевченка зокрема.

 

Експозиція складається з двох залів, які побудовані за єдиною схемою. Фундатори розповідають про поезію через контекст її творення та сприйняття. І про поета – через включення його в контекст доби і трансформації його ідей та смислів.

 

Керівник проєкту – Дмитро Стус.
Над проєктом працювали: Тетяна Дубина, Інна Мочарник, Михайло Зубар, Ірина Бойко, Олег Магдич, Любов Таращук.
Дизайнерка – Марія Щербак
Координаторка – Віра Літовчук
Конструктор – Дмитро Пронь

 

Партнери проєкту: FEX.NET,’АРТ Академія сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі, Національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, юридична компанія «Moris», ЖИВЕ телебачення, студія звукозапису «Kora».

 

Потрапити до музею можна лише за умови наявності документа з негативним ПЛР-тестом або експрес-тестом на визначення антигена строком дії 72 години, «зеленого» COVID-сертифіката (сертифікат про повну вакцинацію – щеплення 2 дозами вакцини) або документа про одужання особи. Відповідно до протоколу КМДА від 28.10. 2021 року «Про вжиття заходів iз запобiгання поширенню гострої респiраторної хворобu COVID-I9, спричиненої SARS-CоV-2».

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект