Календар подій

Проходить конкурс на отримання грантів у межах Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»

Міжнародна організація «Pact» – організація, яка допомагає розвитку потенціалу недержавних організацій, мереж та організацій, що їм допомагають. Місія Pact полягає в тому, щоб допомагати створювати в усьому світі сильні громади, які надають людям можливість заробляти на гідне життя, ростити здорові сім’ї та брати участь у демократичних процесах. Pact досягає цього шляхом підвищення організаційного й технічного потенціалу громадських організацій, коаліцій та мереж, а також через створення зв’язків між урядом, бізнесом і громадянами задля досягнення соціальної, економічної та екологічної справедливості.

 

Цей конкурс на отримання грантів (далі – «конкурс») оголошується в межах Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (далі – «Програма «Долучайся!»), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Pact в Україні. Метою Програми «Долучайся!» є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному і місцевому рівнях.

 

Враховуючи те, що постійна зміна контексту вимагає невпинної уваги та оперативного планування задля швидкої адаптації до непередбачуваних обставин, Програма «Долучайся!» запроваджує прискорену процедуру надання грантів для підтримки короткострокових ініціатив, які відповідатимуть на непередбачувані зміни у політичному та економічному середовищі. Ключовою ознакою таких ініціатив має бути невідкладна потреба їхнього впровадження задля реагування на нові виклики.

 

Метою цього конкурсу є задоволення нагальних потреб громадянського суспільства у протистоянні можливому відкату досягнень у сфері боротьби з корупцією, верховенства права, охорони здоров’я, освіти, виборчих реформ та у інших галузях, важливих для громадян та організацій громадянського суспільства.

 

Програма «Долучайся!» надає підтримку організаціям та коаліціям на національному, регіональному та місцевому рівнях, зокрема існуючим організаціям громадянського суспільства (ОГС), а також незареєстрованим групам та неофіційним громадським ініціативам.

 

Орієнтовний строк дії грантів: 1-9 місяців. Незалежно від дати початку, усі запропоновані проєкти мають завершитися до 30 червня 2023 року.

 

Типова сума гранту — до 30 тис. дол. США. Однак ця сума є предметом обговорення, і в залежності від фактичної потреби, проєкти можуть отримати більшу фінансову підтримку, якщо вони є вмотивованими та обґрунтованими. Загальна сума, запланована для всіх грантів за цим конкурсом, становить 800 тис. дол. США.

 

Майбутні угоди будуть укладені в українській національній валюті (гривня), тому заявники повинні подавати свої бюджети у гривнях.

 

Pact розглядатиме заявки на постійній основі. Заявники отримають рішення протягом двох тижнів з дня, коли Pact отримає повний пакет документів в рамках заявки на грант. Однак після 15 травня 2023 року жодні заявки не прийматимуться.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект