Календар подій

Проходить конкурс на здобуття літературної премії імені Данила Кононенка

Кам’янська об’єднана територіальна громада разом із Черкаською обласною організацією Національної спілки письменників України заснували літературну премію імені Данила Кононенка.

Вона створена для увічнення пам’яті та популяризації творчості українського, кримського поета-лірика, журналіста, перекладача, публіциста Данила Кононенка.

 

Премія є творчою відзнакою, якою нагороджуються літератори України за високохудожні твори українською мовою в жанрі ліричної поезії, що утверджують ідеали гуманізму, патріотизму, духовної краси, любові до рідної землі, природи, родини.

 

Премія на конкурсних засадах присуджується щороку напередодні дня народження Данила Кононенка (третя п’ятниця грудня) за кращу збірку ліричних поетичних творів або прирівняну до неї публікацію в літературних журналах і складає 10000 грн.

 

Подання творів на здобуття Премії проводиться до 20 листопада.

 

Право висунення творів на здобуття премії мають колективи творчих спілок і товариств, мистецьких, навчально-наукових, культурно-просвітницьких установ і закладів.

Посмертно премія не присуджується.

 

До подання на здобуття премії додаються:

  • довідка про автора твору – біографічні відомості: прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, контактний номер телефону, адреса електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;
  • творча характеристика претендента;
  • копії документа, що посвідчує особу претендента, і документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або паспорта;
  • 5 примірників збірки (книги, журналу), які згодом передаються в бібліотеки Черкаської області та міста Кам’янки.

 

Книги надсилаються за адресою:
Кам’янський державний історико-культурний заповідник
вул. Декабристів, 5
м. Кам’янка
Черкаська обл.
20800

 

Електронна адреса: kammuz@ukr.net

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект