Календар подій

Літературна премія «Експедиція» імені Леоніда Тендюка приймає заявки

Приймаються твори на Всеукраїнську літературну премію «Експедиція» імені Леоніда Тендюка. 

Премія заснована Катеринівською сільською радою Кропивницького району на Кіровоградщині та обласною організацією НСПУ. Премія прагне привернути увагу до високохудожніх творів сучасних українських письменників пригодницьких жанрів.

 

На здобуття премії у номінації «проза» можуть претендувати автори романів, повістей, оповідань, новел, есе, нарисів пригодницько-мандрівного змісту.

У номінації «поезія» – автори поетичних творів, у яких оспівується рідна природа, любов до матері-України, одвічне прагнення народу до свободи.

На конкурс приймаються книжки та твори, опубліковані в журнальній періодиці протягом останніх п’яти років і які не були відзначені іншими преміями.

Кандидатів на здобуття премії можуть висувати творчі спілки, громадські організації, установи, навчальні заклади, бібліотеки, редакції газет і журналів.

 

До 31 грудня фундатори премії на адресу 27631 с. Катеринівка Кропивницького району Кіровоградської області, премія «ЕКСПЕДИЦІЯ» ім. Л.Тендюка  приймають:

• подання на бланку з печаттю та підписом керівника установи, що висуває твір, із короткою характеристикою твору, відомостями про автора та наявними рецензіями-відгуками;

• до подання додаються 3 примірники творів-претендентів.

Паралельно на електронну адресу vosvitu_katerotg@ukr.net подаються електронні варіанти висунутих на премію творів.

 

Щороку премія присуджується лише одному автору у кожній номінації і раз за життя. За відсутності гідного твору премія не присуджується, не присуджується і посмертно.

 

Вручення відбувається під час урочистого заходу до річниці від дня народження Леоніда Тендюка у березні на його батьківщині у селі Володимирівка Кропивницького району.

 

Лауреати премії у кожній номінації отримують диплом і грошову відзнаку по 11 000 гривень кожен.

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект