Календар подій

Проходить науково-мистецький форум «Музи не мовчать!»

20–25 червня 2022 року триватиме Науково-мистецький форум «Музи не мовчать!».

Під час форуму відбудеться аналітичне обговорення новітніх тенденцій літературного процесу і культурно-мистецької ситуації в Україні після початку повномасштабного вторгнення російської федерації, а також репрезентація літературних, музичних, візуальних творів, інтернетлору (фольклору в інтернеті) та драматургічних текстів, створених протягом цього часу.

 

Кожен робочий день форуму складатиметься із двох частин: наукової, яка включає дослідницьку доповідь і подальшу дискусію, та мистецької, в межах якої відбуватиметься знайомство з творчими здобутками сучасних українських митців та онлайн-спілкування з ними.

 

Дослідниці й дослідники висвітлюватимуть індивідуальні творчі пошуки сучасних письменників, музикантів, художників, режисерів і акторів театру. Об’єктом безпосередньої уваги стануть новітні літературні тексти, театральні постановки, перформанси, аудіовізуальні твори, твори живопису і графіки, музичні проєкти. Дослідницький погляд фокусуватиметься також на інтермедіальних формах масової культури, таких, як інтернетлор і пісенний репертуар часів російсько-української війни.

 

Програма фестивалю:

Програма на 23 червня

 

Програма 24 червня

 

Програма 25 червня

 

Організатор: Інститут літератури імені Тараса Шевченка НАН України. Співорганізатори: Запорізький національний університет, Львівський національний університет імені Івана Франка, Навчально-науковий інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедра українських студій Університету Оттави, Товариство зв’язків з українцями за межами України «Україна-Світ».

 

Початок – щодня о 18:00 (тривалість – 3 години) на платформі ZOOM за посиланням. 

 

Meeting ID: 832 3774 1672

Passcode: 463049

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект