Календар подій

Проходить Всеукраїнський конкурс «Стежками Каменяра»

Уп’яте Міжнародний фонд Івана Франка розпочав прийом робіт на  щорічний Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра».

Прийом конкурсних робіт триватиме до 15 грудня 2021 року.

 

Цьогоріч засновниками конкурсу було внесено деякі зміни до Положення. Відтак переможців конкурсу і дипломантів визначатимуть у трьох номінаціях: «Проза», «Поезія» та «Найкраща ілюстрація до творів Івана Франка». Кожна номінація тепер має три вікові категорії: учні віком 6-9 років, 10-13 років і 14-16 років відповідно.

 

До участі в конкурсі запрошено дітей з українських діаспорних родин, що навчаються поза межами України.

 

Обов’язковою вимогою для  участі у конкурсі є заповнення електронної форми. Вона доступна лише з електронної адреси Gmail і заповнити її з однієї електронної адреси можна лише один раз.

 

Конкурсні роботи повинні відповідати таким вимогам: художньо-мистецька цінність, патріотизм, соціальна значущість.

 

Крім того, організатори конкурсу звертають увагу на вимоги до робіт у номінаціях «Проза» і «Поезія»: обсяг роботи  має бути не більше ніж 5 сторінок друкованого тексту на папері формату  А4, шрифт – Times New Roman, розмір шрифту  – 14, міжрядковий інтервал  – 1,5.

 

Роботи у номінації «Найкраща ілюстрація до творів Івана Франка» виконуються у вигляді зображення, яке супроводжує і доповнює тексти до творів Івана Франка (малюнки, гравюри, графіка), на 1 сторінці формату не більшого за А2 і, крім заповненої електронної форми, оригінал малюнку обов’язково надсилається на поштову адресу Міжнародного фонду Івана Франка (01054, м. Київ, вул. Володимирська, 48 а, оф. 15), з позначкою «На конкурс «Стежками Каменяра».

 

Оголошення переможців відбудеться наприкінці квітня 2022 року.

 

Конкурс проводить Міжнародний фонд Івана Франка у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Львівським національним університетом імені Івана Франка та ГО «Львівське товариство» у м. Києві. Він має на меті посилити творчу мотивацію у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення творів у різних жанрах. За чотири роки проведення у ньому взяли участь понад 7000 учнів з усіх областей України та з-за кордону.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект