пропаганда рф

Окупанти відкрили «медіашколу» у Херсоні, щоб готувати пропагандистів

14.08.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У приміщенні захопленого Херсонського державного університету окупанти відкрили «медіашколу», де готуватимуть працівників для підконтрольних окупантам пропагандистських медіа. Про це повідомляють ЗМІ. 

Цільовою аудиторією «медіашколи» була молодь, але на з відео з церемонії відкриття, є й люди старші за віком.

У церемонії взяли участь окупаційний «ректор» Херсонського держуніверситету Тетяна Томіліна, «заступник голови військово-цивільної адміністрації Херсонської області» Кирило Стремоусов, директор телерадіокомпанії «Таврія» Ісмаїл (Володимир) Абдуллаєв, керівник «медіашколи» російський пропагандист Олександр Малькевич і генеральний директор Russia Today Олексій Ніколов (виступив через відеозв’язок з москви). 

 

«Медіашколу» очолив Олександр Малькевич — генеральний директор каналу «Санкт-Петербург», який зараз перебуває на Херсонщині та активно веде свій пропагандистський Telegram-канал. Також цією школою буде займатися й Володимир Абдулаєв.

 

Навчання триватиме два місяці, протягом яких учасники освоять теорію журналістики, роботу в кадрі, ознайомляться з особливостями радіоетерів, освоять різні жанри, навчаться володіти камерою тощо. 

 

В анонсах «медіашколи» зазначають, що викладатимуть там так звані «російські журналісти», зокрема представники телекомпанії RT.

 

Найкращі випускники зможуть працювати у херсонських телерадіокомпаніях, «щоб доносити у яскравій і творчій формі правдиву інформацію для мешканців регіону».

 

Створення «медіашколи» херсонський журналіст Іван Антипенко вважає поширенням впливу так званої «влади» на людей в окупації.

 

«Їм потрібні бійці пропагандистського фронту. З одного боку це імітація діяльності, роботи з молоддю, навчання. А з другого кувальня кадрів, які будуть робити те, що їм потрібно», зауважив херсонський журналіст.

 

Нагадаємо, що у Херсоні російські окупанти хочуть набрати працівників на давно закриту телерадіокомпанію «Скіфія».

 

Як відомо, у Херсоні редактором окупаційної газети «Надднепрянская правда» став місцевий журналіст Євген Білий.

 

Джерело: Мост

Фото: Мост