Календар подій

Приймаються твори на конкурс видавництва «Смолоскип»

До 31 грудня приймаються роботи на літературний конкурс видавництва «Смолоскип». 

Конкурс проводять у трьох номінаціях: поезія (вік учасників: від 18 до 35 років), проза та есеїстика (від 18 до 40). На конкурс приймаються раніше не публіковані твори, написані українською мовою.

 

Рукопис обов’язково надсилають у роздрукованому вигляді на адресу: Київ 04071, вул. Межигірська, 21 (простим або рекомендованим листом; у разі, якщо ваш рукопис надіслано посилкою – обов’язково повідомте номер поштового відправлення секретарю видавництва за телефоном 044 425 2393). Також рукопис обов’язково дублюється на електронну адресу: konkurs.smoloskyp@gmail.com.

 

Рукописи слід надсилати на конкурс в одному примірнику. Обсяг поетичної збірки – не менше 50 сторінок, обсяг прози та есеїстики – не менше 100 сторінок. Кегль рукопису 12 або 14, інтервал 1 або 1,5.

 

Журі не розглядає твори лауреатів І і II ступеня конкурсу видавництва «Смолоскип» попередніх років, а також може дискваліфікувати твори, які мають антиукраїнський характер, антирелігійне, шовіністичне або ксенофобне спрямування, порнографічні твори та твори, в яких вживають нецензурну лексику.

 

Разом з рукописом на окремому аркуші надсилають коротку автобіографію, телефон та електронну адресу, а також додають довільне фото. Видавництво передає журі рукописи без зазначення авторства.

 

Участь у конкурсі можлива лише за умови сплати добровільного благодійного внеску від 300 гривень. Обсяг внеску не впливає на результати конкурсу. Кошти слід перераховувати МБФ «Смолоскип». Реквізити за посиланням. 

 

Підсумки конкурсу оголошують у квітні-травні наступного від подачі року.

 

Літературний конкурс видавництва «Смолоскип» — щорічний конкурс для молодих українських літераторів та науковців, заснований 1993 року. У конкурсі перемагали відомі зараз автори та авторки Софія Андрухович, Сергій Жадан, Маріанна Кіяновська, Андрій Кокотюха, Олег Коцарев, Дмитро Лазуткін, Мирослав Лаюк, Тарас Прохасько, Мар’яна Савка, Ірина Шувалова та багато інших.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект