Календар подій

Приймаються твори на Всеукраїнський конкурс малої прози імені Івана Чендея

Приймаються твори на V Всеукраїнський конкурс малої прози імені Івана Чендея –  прозаїка, Шевченківського лауреата, громадського діяча, автора сценарію до фільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків».

 

Заявки на конкурс можна надсилати до 15 березня 2022 року.

 

Конкурс проводиться у двох номінаціях:

  • «Мала проза» (приймаються неопубліковані раніше прозові твори українською мовою обсягом не більш як 20 тисяч знаків із пробілами);
  • «Чендеєзнавство» (наукові роботи (крім дисертаційних), стаття, рецензія, що раніше не публікувалися або були опубліковані упродовж двох останніх років).

 

Прикметно, що роботи в категорії «Мала проза» подаються анонімно, анкета учасника довільної форми (за бажання) може бути прикріплена до листа окремим файлом.

 

До участі в конкурсі в кожній номінації можна надати лише один твір. Листування з авторами, рецензування творів, надісланих на конкурс, не проводиться. Короткий список, результати конкурсу, відеоматеріали заходів будуть розміщені на сторінках усеукраїнських ЗМІ, а також у соціальних мережах.

 

У кожній номінації оберуть переможців, що отримають гран-прі й грошову винагороду, та лауреатів, яким передбачено дипломи й подарунки. Водночас призери будуть запрошені до участі в традиційному «Чендей-Фесті». Вручення нагород відбудеться в Ужгороді, у садибі Івана Чендея під час проведення фестивалю та святкування 100-річчя письменника.

 

Подавати твори слід в електронному вигляді у форматі Word на електронну адресу: konkurschendej@gmail.com

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект