Календар подій

Приймаються заявки на отримання премії D&AD Awards

D&AD Awards (Design and Art Direction, а раніше – British Design and Art Direction) – престижна премія в галузі дизайну та реклами некомерційної організації Британської асоціації дизайнерів та арт-директорів, заснована 1962 року.

 

Девіз організації вписаний в її логотип: «Наша мета – поширювати творчі стандарти, навчати, надихати і впроваджувати якісні дизайн та рекламу». Премія D&AD вважається своєрідним «Оскаром» у креативній індустрії.

 

D&AD має 41 основну категорію, кожна з яких містить ще ряд підкатегорій. Цей лист охоплює широкий спектр дисциплін: анімація, дизайн книги, брендинг, електронна комерція, редагування, музичні відео, PR, візуальні ефекти та багато іншого. D&AD також має спеціальні категорії для творчих побічних проєктів, які готові до запуску або масштабування.

 

Рівні нагород D&AD:

  • Шорт-лист – роботи, які демонструють заслуги, гідні визнання. Цей список першочергово присуджується у всіх категоріях.
  • Дерев’яний олівець – найкраще за рік у рекламі, дизайні, ремеслі, культурі та впливі.
  • Графітовий олівець – для видатної роботи, яка піднімається над іншими, гідна розгляду жовтого олівця.
  • Жовтий олівець – знаковий жовтий олівець D&AD, нагороджений лише видатною роботою, яка досягає справжньої творчої досконалості. Це еквівалент срібної медалі.
  • Чорний олівець – кінцева творча похвала, зарезервована для новаторської роботи. Дорівнює золотій медалі.

 

У 2021 році D&AD співпрацювала з Future Impact TheOtherDada, тому на честь кожного нагородженого олівцем буде посаджене дерево.

 

Оцінювати роботи буде визначене журі. Перелік можна переглянути на офіційному сайті премії.

 

Крайній термін надсилання робіт – 18 квітня 2022 року.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект