Календар подій

Ребекка Кван поговорить з українськими фантастками про «Макову війну»

7 липня о 19:00 на інтерв’ю до Фантастичні talks завітає Ребекка Кван — китайсько-американська фантастка, авторка трилогії «Макова війна».

Ребекка поговорить з українськими фантастками Дарією Піскозуб, Наталією Довгопол та Світланою Тараторіною і перекладачкою циклу українською Ганною Литвиненко про «Макову війну» та місце історії в оповіді, методи письма та інше.

 

Під час стріму збиратимуться кошти на потреби медичного батальйону «Госпітальєри».

 

Про «Макову війну»: сирота війни з глухої провінції зробила неможливе — на відмінно склала загальноімперський іспит Кедзю для вступу у військову академію. Це стало несподіванкою для всіх: екзаменаторів, які не могли повірити в те, що бідна селючка здатна на таке; опікунів дівчини, котрі планували видати її заміж та розширити незаконну торгівлю опіумом; і для самої Жинь, яка нарешті відчула себе вільною. Намагаючись протистояти могутнім ворогам і хапаючись за будь-яку можливість залишитись у військовій академії Сінеґард, Жинь відкриває в собі схильність до шаманізму і зв’язок із богом вогню. Цієї сили навіть забагато для успіху в Академії, та чи не замало її буде на полі битві під час війни? І якої платні забажає від неї мстивий бог Фенікс?

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект