Суспільне мовлення

Редакцію літературних програм Українського радіо «Культура» очолила Олена Гусейнова

21.05.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Керівницею редакції літературних програм третього каналу Українського Радіо «Культура» стала Олена Гусейнова. Про це повідомляється на сайті UA: Суспільне мовлення.

 

«Нічого не спокушає мене так, як розмови про літературу. Тому радіо – ідеальне місце. Спокушатися і спокушати. Сподіваюся, попереду багато роботи, яка не можлива без солідарності. Перше велике випробування і велика пригода, якраз зараз реалізується силами радіо «Культура» і відділу літературних програм – прямоефірний п’ятиденний марафон із Книжкового Арсеналу», – заявила Гусейнова.

 

У свою чергу генеральний продюсер «UA: Українське радіо» Дмитро Хоркін розповів про успішність Олениного радіопроекту у Facebook. За його словами, вона у коментарях під стрімами радіопередач збирає ту аудиторію, яку Українське радіо раніше не досягало.

 

«Це молоді інтелектуали, для яких раніше Українське радіо було «відстійним» і «совковим»», – пояснив він.

 

Олена Гусейнова – поетка, менеджерка культурних проектів, лауреатка Національної премії імені Василя Симоненка. Її книжка «Відкритий райдер» увійшла у ТОП-20 Львівського форуму видавців 2014 року, а книжка «Супергерої» стала найкрасивішою за версією «Книжкового Арсеналу» минулого року. На Українському радіо і телеканалі UA: КУЛЬТУРА Олена веде передачу «Книжкова лавка. ТОП-7».

 

Читайте також: Література на телеекрані: як про книжки розкажуть в новому проекті Суспільного мовлення