бойкот рф

Росіянам заборонили реєструватися на екзамен з англійської мови TOEFL

03.08.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Компанія Educational Testing Service, яка проводить тестування з англійської мови в межах системи TOEFL, заборонила громадянам росії реєстрацію на іспит. Про це повідомляють ЗМІ. 

Для користувачів з росії на сайті з’являється повідомлення: «Ваш доступ до продуктів і послуг TOEFL обмежений для дотримання вимог Управління з контролю за іноземними активами».

 

У службі підтримки про причини обмеження повідомили, що «якщо ви росіянин, який живе в росії або не живе в росії, ви не можете зареєструватися для складання TOEFL».

 

Test of English as a Foreign Language (TOEFL) — стандартизований тест для вимірювання знання англійської не носіями мови, які бажають вступити до європейських й американських вищих навчальних закладів. Сертифікат TOEFL часто необхідний для участі в міжнародних програмах стажування у закладах, в яких навчання відбувається англійською мовою. Також деякі наукові та сертифікаційні програми вимагають від претендентів складання TOEFL. Крім цього результати тесту можуть бути необхідні при рекрутингу в зарубіжні компаї.

 

Нагадаємо, що власник прав на шрифти Times New Roman, Arial, Verdana, Tahoma та Helvetica американська компанія Monotype перекрила для російських користувачів доступ до своєї бібліотеки.

 

Як відомо, раніше компанії Adobe Systems, Figma,  Microsoft, Apple, Amazon, Mastercard припинили продажі в росії.

 

Джерело: BBC, Сноб