Adobe

Без Photoshop та Illustrator: Adobe припиняє продажі в Росії

05.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Відома американська компанія Adobe припиняє всі нові продажі продуктів і послуг в Росії. Про це заявив голова Adobe Шантану Нарайен у своєму блозі. 

«На початку цього тижня Adobe вжила низку кроків, щоб забезпечити здоров’я та безпеку наших співробітників та надати гуманітарну допомогу Україні.

 

Починаючи негайно, Adobe припиняє всі нові продажі продуктів і послуг Adobe в Росії», зазначив голова компанії. 

 

Компанія також дотримуємося урядових санкцій, запроваджених Сполученими Штатами, Європейським Союзом та Великобританією, щоб гарантувати, що продукти та послуги Adobe не використовуються забороненими організаціями. 

 

«Протягом останніх кількох днів ми продовжували бути свідками не спровокованих, насильницьких нападів на Україну та трагічних втрат невинних життів. Зображення жахливі та розривають серце. Коли ми бачимо цю трагедію, ми вважаємо, що несемо відповідальність за те, щоб наші продукти та послуги не використовувалися для підтримки цієї незаконної війни», додали в Adobe.

 

Крім того, що у Росії не будуть доступні програми пакету Adobe, компанія закриває доступ і до Adobe Creative Cloud, Adobe Document Cloud і Adobe Experience Cloud для російських ЗМІ, контрольованих урядом.

 

Adobe Systems — американська компанія, що займається розробкою програмного забезпечення. Зокрема, компанії належить розробка таких програм, як Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro та Acrobat​. 

 

Нагадаємо, що раніше онлайн-платформа для покращення якості англомовного тексту Grammarly заборонила доступ для користувачів з Росії та Білорусі. З ринку РФ пішли й такі компанія як Microsoft, Apple, Amazon, Mastercard та інші. Крім того, сервіс для вивчення мов Duolingo підтримав Україну та розповів про відмінності російської та української мов для охочих вивчати останню, а інтернет-платформа для підтримки митців підписками Patreon тимчасово скасувала плату за користування для українців.