бойкот рф

Grammarly припинила роботу для користувачів з Росії та Білорусі

05.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Онлайн-платформа для покращення якості англомовного тексту Grammarly підтримала Україну в російсько-українській війні, пожертвувавши кошти та заборонивши доступ для користувачів з Росії та Білорусі. Про це ідеться на сайті платформи.

Платформа вирішила заблокувати доступ до всіх продуктів і послуг Grammarly для росіян та білорусів через неспровокований напад  їхніх країн на Україну. 

 

«Ми — компанія, яка має глибокий зв’язок з Україною. Grammarly заснували в Україні,  наші співзасновники — з України, і у нас є багато членів команди, які називають Україну домом. Російські атаки — жахливі звірства, які спричинили величезні страждання, страх і розрив серця. Нашим колегам, родині та друзям в Україні, будь ласка, знайте, що ми з вами повністю та всім серцем», — повідомляють в заяві.

 

Grammarly виділила 5 мільйонів доларів організаціям і фондам, які підтримують народ України, зазначили на сайті. Також для всіх, хто пише про війну за допомогою сервісу, з‘являтимуться посилання на сайти допомоги Україні. 

 

Також платформа опублікувала перелік організацій, які працюють на підтримку України в війні, та залишила посилання на них, попросивши охочих жертвувати їм кошти. Крім того, Grammarly закликала допомагати Україні будь-якими доступними способами та перевіряти інформацію.

 

«Ми сподіваємося, що війна швидко закінчиться визнанням України вільною та незалежною нацією», — наголосили в Grammarly.

 

Нагадаємо, сервіс для вивчення мов Duolingo підтримав Україну та розповів про відмінності російської та української мов для охочих вивчати останню, а інтернет-платформа для підтримки митців підписками Patreon тимчасово скасувала плату за користування для українців.

 

Чільне зображення: Trending Topics