екранізації

Розпочалися зйомки серіалу «Кава з кардамоном» за романом Наталії Гурницької

30.01.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

30 січня стартують зйомки серіалу «Кава з кардамоном» за мотивами роману Наталії Гурницької. Про це повідомляє Львівська міська рада.

 

У стрічці описують події 40-х років XIX століття у Галичині. У центрі оповіді – історія кохання доньки українського священника Анни і значно старшого за неї одруженого шляхтича Адама. Історія розгортається у Жовкві, що на Львівщині, та Львові й охоплює період збройних повстань і суспільних заворушень «Весни народів».

 

«Ця книга одразу стала бестселером, тому автори ідеї самі мені написали і запропонувати зробити такий серіал. Це для мене було дивом. Я рада, що покажуть мою історію, мій Львів, автентичну розмовну мову, якою я й писала свій роман. Я долучаюсь до знімального процесу, даю поради, мені це дуже цінно», – розповіла Наталія Гурницька.

 

«Ми знімаємо крутий 10-серійний український кіносеріал. Ми показуємо українські міста, якими вони й були у XIX столітті. У Львові ми будемо показувати центральні вулиці: площу Ринок, вул. Друкарська, вул. Коновальця. Одна з центральних сцен, на якій ми відображаємо революцію «Весни народів». Реліз серіалу запланований на кінець осені цього року», – зазначила виконавча продюсерка кіносеріалу Катерина Трет’якова.

 

Нагадаємо: роман Наталії Гурницької «Мелодія кави у тональності кардамону», на основі якого створюють серіал, вперше вийшов у 2012 році у видавництві «Клуб сімейного дозвілля».

 

Дивіться також тизер серіалу «Кава з кардамоном».