Yakaboo

СЕО Yakaboo Іван Богдан пішов з посади через публічне сексистське висловлювання

29.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

СЕО Yakaboo Іван Богдан пішов з посади через сексистське висловлювання під час публічної дискусії «Українська книга: після війни, геть від москви». Про це екс-директор повідомив у своєму Facebook. 

На дискусії Іван Богдан сказав: «За нашою статистикою більше книжок купують жінки. Ну ясно як зазвичай, витрачають гроші, які заробили чоловіки». Її можна переглянути за посиланням. 

 

У соціальних мережах це викликало обурення. На що Іван Богдан написав у своєму Facebook: «Я усвідомлюю, що такі формулювання неприпустимі у жодній формі та за будь-якої ситуації. Повірте, я дуже жалкую про вчорашній інцидент. Ніколи так не мислив та не маю жодних упереджень в гендерному питанні».

 

 

У Yakaboo відреагували на цей інцидент: «Ми впевнені, Іван Богдан не мав на меті нікого образити, оскільки ніколи не мав упереджень в питаннях гендеру та завжди ставився до жінок з повагою. Але його висловлювання не сумісне з цінностями, культурою та поглядами, які сповідує наша Компанія, наші Акціонери, наша Команда».

 

Тепер тимчасово функції СЕО Yakaboo виконуватиме директорка з операційної діяльності Олена Безугла.

 

 

 

 

Нагадаємо, що раніше в Україні закликали книгарні припинити продаж російських видань і видань російською мовою. Зверталися зокрема і до Yakaboo. Згодом Yakaboo зробили заяву, що зупиняють співробітництво з будь-якими російськими видавництвами та компаніями. 

 

Як відомо, у каталозі найбільшої української онлайнової книгарні Yakaboo знайшли пропагандистський роман, який розповідає про «громадянську війну» на Сході України та російський патріотизм.

 

Читайте також: Рейд Читомо по книгарнях і супермаркетах: У пошуках книжок російських видавництв

 

Фото: Олександр Чекменьов з медіа Forbes