Гаррі Поттер

Серіал за книжками про Гаррі Поттера офіційно запустили у виробництво

13.04.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Серіал за книжками Джоан Ролінґ про пригоди чарівника Гаррі Поттера вийде на потоковому сервісі Max, раніше відомому як HBO Max. Про це заявив Девід Заслав, генеральний директор компанії засобів масової інформації та розваг Warner Bros. Discovery.

 

Під час пресконференції з нагоди інтеграції HBO Max та Discovery+ Девід Заслав розповів, що серіал про світ Гаррі Поттера матиме новий акторський склад. «Кожен сезон буде автентичним оригінальним книжкам та представлятиме Гаррі Поттера та його неймовірні пригоди новій аудиторії у всьому світі, тоді як оригінальні, класичні та улюблені фільми залишатимуться основою франшизи та будуть й надалі доступні для перегляду», – підкреслив керівник Warner Bros. Discovery.

 

При цьому Джоан Ролінґ увійде до групи виконавчих продюсерів серіалу. Авторка поттеріани зазначила: «Відданість Max щодо збереження цілісності моїх книг важлива для мене, і я з нетерпінням чекаю, коли стану частиною цієї нової адаптації, яка забезпечить глибину та деталізацію, доступні лише телевізійному серіалу». Пошуки сценаристів та шоураннерів проєкту ще тривають.

 

Також стало відомо, що бюджет майбутнього серіалу про світ Гаррі Поттера буде дорівнювати витратам на «Гру престолів» та «Дім дракона». Тобто на створення одного сезону може бути витрачено понад 100 мільйонів доларів, що, за словами керівників проєкту, дозволить представити глядачам якісне та масштабне шоу.

 

Читайте також: Війна в Україні vs Війна у світі Гаррі Поттера 

 

Джерело: The Hollywood Reporter