психологія

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

29.09.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартака Субботи. Про це повідомила пресслужба Міністерства освіти і науки України.

Поліція розслідує використання Спартаком, імовірно, підроблених документів про освіту.

 

Провадження відкрили ще 20 квітня за ознаками вчинення правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Правопорушення карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн), або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до 2 років.

 

Раніше психолог і автор подкасту «Простими словами» Ілля Полудьонний звинуватив співведучого YouTube-шоу «Подкаст терапія» й автора книжки «Припини це. Як розпізнати насильство та протидіяти йому» Спартака Субботу у шахраюванні та фальсифікуванні своєї біографії. У розслідуванні ставлять під сумнів навчання Субботи у Франції та зазначають, що він називав себе кандидатом наук задовго до отримання наукового ступеня.

 

Нагадаємо, навесні 2023 року Міносвіти звернулося до поліції через ймовірне фальсифікування документів Субботою.

 

Читайте також: За межами кола, обведеного крейдою

 

Джерело: hromadske

Чільне фото: telegraf.com.ua