Календар подій

1/05

Школярів запрошують створювати сайти в рамках конкурсу «Літературна візитка краю»

Київ

23:59 онлайн-подія

Школярів запрошують створювати сайти в рамках конкурсу «Літературна візитка краю»

Вдруге відбувається конкурс «Літературна візитка краю». До участі запрошують команди школярів, головне завдання яких створити веб-ресурс, присвячений місцевим письменникам або вихідцям з їхнього міста/села/селища.

Команда має обрати одного з видатних, знакових (не обов’язково широко знаних, але помітних та вагомих у слові) літераторів свого краю (області) та створити невеликий, презентаційний, сайт, який розкриватиме особистість письменника та вагу його творчого набутку. Сайт має містити біобібліографічні дані, фотоілюстрації, перелік творів, уривки або цілісні твори, за наявності — звукові та відеофайли, літературну критику тощо.

 

Вебсайт (його наповнення, меню, навігація) має бути створений українською мовою в період від 1 лютого 2021 р. до 1 травня 2021 р. і відповідати вимогам чинного українського законодавства. Двомовні сайти до участі в конкурсі не допускаються (за винятком тих, які розповідають про кримськотатарських письменників або присвячені майстрам художнього перекладу та містять зразки оригінального тексту).

 

Решта деталей за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект