Календар подій

Слава Жила проведе лекцію «Театр та digital»

18 березня о 18:30 у «Сяйві книги» відбудеться лекція Театр та Digital Слави Жили.

В час пандемії театри всього світу відкрили доступ до безкоштовних онлайн- трансляцій, щоденно кожен користувач міг провести свій карантинний вечір в Нью-Йорку в Метрополітен-опері чи інших відомих театрах або операх всього світу. Про майбутнє та осучаснення театру після карантину буде аналізувати експерт, режисер, продюсер та художній керівник театру «Актор» Слава Жила.

 

Слава працював у Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки заступником начальника служби організації та обслуговування гладачів; також був заступником директора у театральній агенції «Прем’єра». У 2013 році заснував з партнерами театрально-концертну агенцію «RB Group». За п’ять років свого існування «RB Group», під керівництвом продюсера Слави Жили, створила та реалізувала на провідних київських сценах близько 150 вистав та концертів, серед яких власні антрепризи за участі зірок українського театру, кіно і телебачення.

 

У 2016 році заснував театральну школу «Сверхзадача», де акторську майстерність викладають провідні актори київських театрів та українського кінематографу. Художній керівник студії— народний артист України Олексій Вертинський. У травні 2017 року Славу Жилу було призначено директором та художнім керівником театру «Актор». Він розробив маніфест, за яким театр живе і сьогодні.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект