Календар подій

Squat 17b збирає книги для урбан-бібліотеки

Громадська організація Сквот 17б (Squat 17b yard cafe) створює власну бібліотеку. У приміщенні, яке активісти взяли в оренду за адресою вул. Терещенківська, 17Б, планують організувати навчальну платформу-станцію, лекторій та бібліотеку.

Бібліотека спеціалізуватиметься на таких темах: громадянський сектор, урбаністика, міські практики, гендерна рівність, екологія, партиципація, інклюзія, протидія корупції тощо.

 

Установа працюватиме за абонементами: на 14 днів. Для реєстрації абонементу потрібні будуть паспортні дані, посилання на соцмережу, пошта, контактний номер.

 

Наразі організатори шукають тематичні книги, які б їм усі охочі могли подарувати. Розглядають також пропозиції від видавництв: придбати тематичні видання зі знижками.

 

Частину книжок надала сама співзасновниця Сквот 17Б Дар’я Криж з власної колекції. Також активісти отримали видання від фонду Генріха Бьолля в Україні, Canactions, IstPublishing (книжки яких також можна буде й придбати в крамниці) та кількох інших видавництв. Про книги та меценатів Дар’я Криж інформуватиме на сторінках Сквот 17Б у соцмережах.

 

Офіційний старт бібліотеки 26 липня. Проте книги можна приносити до Сквоту 17Б і пізніше.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект