Календар подій

14/03

Стартував набір молодих лідерів до програми «Навчай для України»

Київ

23:59 онлайн-подія

Стартував набір молодих лідерів до програми «Навчай для України»

Програма «Навчай для України» розпочала набір охочих змінити освіту в нашій країні на краще та на два роки перетворитися на справжнього вчителя у селі чи маленькому містечку. Через формальну та неформальну освіту учасники допомагають дітям розширити світогляд та повірити в себе.

За статистикою, 2 мільйони дітей в Україні проживають саме у сільській місцевості, а розрив у засвоєнні шкільної програми між учнями із сіл та великих міст становить 2,5 роки. Тож «Навчай для України» прагне змінити цю ситуацію.

 

«Навчай для України» – партнер в глобальній мережі Teach Fоr All, яка об’єднує близько 50 країн, 14 000 учасників та понад 60 000 випускників програм. Організації в мережі працюють для того, щоб діти у всьому світі мали освіту, підтримку та можливості формувати краще майбутнє для себе та своїх громад.

 

Програма дає унікальну можливість на два роки змінити місце проживання та дізнатися культуру іншого регіону України; отримати офіційне працевлаштування з зарплатою та стипендією, яка покриває витрати на проживання і не тільки, та прокачати свої лідерські та комунікативні навички, отримати досвід, який підготує до будь-яких професійних випробувань в майбутньому.

 

Подати заявку та ознайомитися з деталями програми можна за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект