Суд рекомендував винному прочитати роман «Поліанна»

09.01.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Малиновський суд Одеси призначив винному штраф та покарання – прочитати дитячий роман «Полінна» Елеонор Портер. Про це повідомляє офіційний сайт державної судової адміністрації.

35-річного чоловіка визнали винним у скоєні кримінального проступку (зумисного нанесення тілесних ушкоджень – ляпасу)  і призначили йому покарання. Окрім штрафу у розмірі 850 гривень винному рекомендували прочитати роман Елеонор Портер «Полліана».

 

Зазначається, що обвинувачуваний  на місці злочину «дуже сильно розхвилювався» і завдав потерпілому «один удар долонею в обличчя, від удару якого незнайомий чоловік впав на землю та подряпав лікті». Події сталися 23 червня 2020 року.

 

«Суд вважає за необхідне рекомендувати обвинуваченому прочитати роман американської письменниці Елеонор Портер «Полліана», який хоча і є дитячим, але за змістом настільки духовно великий, що здатен навчити усіх дорослих радіти дрібницям, бути добрішим і щасливішим незалежно від складних життєвих обставин, » – зазначається у вироку.

 

Суд вважає, що прочитання «Поліанна» допоможе «звернути увагу на власне відношення до життя та приділити увагу власному інтелектуальному розвитку у напрямку доброзичливих відносин до іншої людини».

 

«Людина випромінює те, чим сповнені її розум і серце. Якщо він буде доброзичливий і чуйний, то таким незабаром стане і його ближній. Однак якщо він буде похмурий, буркотливий і прискіпливий – його ближній з лишком відплатить йому тим же!.. Якщо ви налаштовані на погане, то воно не забариться!»

 

Нагадаймо, раніше правопорушникам з Одещини присудили читати класичні художні твори