* ESC - закрити вікно пошуку
Нон-фікшн
170₴
Купити книжкуСтівен Левітт, Стівен Дабнер. Суперфрікономіка
Суперфрікономіка / пер. з англ. Дмитро Кожедуб. — К. : Наш формат, 2018. — 256 с.
Коли розв’язок проблеми лежить не прямо у вас під носом, найлегше припустити, що його взагалі не існує. Однак історія та наше життя знову і знову доводять, що це не так. Чи може споживання м’яса кенгуру врятувати планету від глобального потепління? Чому слони небезпечніші за акул? Що спільного між повією та Санта-Клаусом?
У продовженні драйвового економічного бестселера “Фрікономіка”— “Суперфрікономіці” Стівен Левітт і Стівен Дабнер знову поринають у найпотаємніші глибини причинно-наслідкових зв’язків, спростовують поширені міфи та перевертають уявлення про повсякденну реальність.
Стівен Левітт — професор економіки Чиказького університету, дослідник і публіцист. У 2003 році нагороджений медаллю Джона Бейтса Кларка, яку вручають економістам віком до сорока років за внесок у розвиток економічної думки. У 2006-му ввійшов до списку «100 людей, які формують наш світ» за версією журналу Time.
Стівен Дабнер — американський журналіст, письменник, публіцист, ведучий Freakonomics Radio. Писав для газети New York Times, журналів Time і New Yorker, викладав англійську мову в Колумбійському університеті.
Деяким людям складно звести непередбачувану людську поведінку до сухої математичної імовірності. Хто з нас хоче зватись «типовим»? Якщо, приміром, ви додасте кількість усіх жінок і чоловіків планети, виявиться, що в середньому типова доросла людська особа має одну молочну залозу й одне яєчко, але скільки людей дійсно підпадає під цей опис?
читайте також