Букерівська премія

Сиквел «Оповіді служниці» передчасно назвали переможцем Букерівської премії

17.09.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Роман «Заповіт» Маргарет Етвуд, який є сиквелом «Оповіді служниці», одна із ймовірно британських книгарень виставила із наклейкою цьогорічного переможця Букерівської премії. Про це повідомляє The Guardian.

 

Фото з книгарні опублікував на своїй Twitter-сторінці британський письменник та академік Метью Сперлінг. «Не думаю, що ви могли уже використовувати такі наклейки, друзі», — написав він.

 

 

Як видно на фото, поруч із «Заповітом» Етвуд з наклейкою «Переможець The Booker Prize 2019», лежить книжка Люсі Елманн «Качки, Ньюберіпорт» із позначкою «Фіналіст The Booker Prize 2019».

 

Нагадаємо, що обидва романи потрапили до цьогорічного короткого списку Букерівської премії, який був оприлюднений 3 вересня.

 

Переможця  The Booker Prize 2019 оголосять 14 жовтня цього року.

 

«Заповіт» — роман Маргарет Етвуд, який побачив світ 2019 року. Він є сиквелом знаменитої «Оповіді служниці». Дія роману відбувається через 15 років після фінальної сцени «Оповіді». Розповідь ведуть троє жінок: одна із ключових персонажок оригінального роману тітка Лідія, мешканка Гілеаду Агнес та канадка Дейзі.

 

Читайте також про те, що таке Букерівська премія і за що її присуджують.