дитліт

Таня Малярчук стане учасницею фестивалю дитячої літератури «Білі круки»

12.02.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Українська письменниця Таня Малярчук стане однією з дванадцяти учасниць міжнародного фестивалю дитячої та юнацької літератури Білі круки». Про це повідомляє офіційний сайт фестивалю.

 

Фестиваль «Білі круки» відбудеться 12-16 липня у замку Блютенбург у Мюнхені. Він проходить вже вшосте. завдяки підтримці міністра науки та мистецтва Баварії, та отримав назву від Міжнародної бібліотеки дитячої та юнацької літератури, яка спеціалізується на систематизації інноваційних та найцікавіших дитячих та підліткових видань зі всього світу, а також випускає щорічний каталог «Білі Круки», до якого обирають найкращі книжки.

 

Протягом шести днів фестивалю автори та ілюстратори з Німеччини та  інших країн читатимуть свої найвідоміші твори, проводитимуть воркшопи та братимуть участь в інших подіях. Окрім Тані Малярчук, на «Білі круки» приїдуть ще 12 учасників. Фестиваль більше фокусується на вже відомих та визнаних авторах, ніж на відкритті нових імен. Він покликаний налагодити контакти між авторами та ілюстраторами з різних країн світу.

 

Також Міжнародна бібліотека дитячої та юнацької літератури запрошуватиме авторів відвідати місцеві школи.

 

Таня Малярчук ー українська письменниця, авторка книжок Ендшпіль Адольфо, або троянда для Лізи (Лілея-НВ), Згори вниз. Книга страхів (Фоліо), Як я стала святою (Фоліо), Говорити (Фоліо) Забуття (Видавництво Старого Лева) MOX NOX (Видавництво Старого Лева) та інших. Лауреатка низки літературних нагород, серед яких премія імені Джозефа Конрада-Коженьовського та «Книга року ВВС-2016».

 

Раніше повідомлялося, що дві українські книжки потрапили до престижного щорічного каталогу книжкових рекомендацій в галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури «Білі круки 2019» («White Ravens 2019»).

 

Як відомо, дебютна дитяча книжка Тані Малярчук «MOX NOX» обрали до каталогу ще у 2018-му році.