Календар подій

28.03

Київ

18:00 вул. Петра Сагайдачного, 8

Театральний фест від видавництва Vivat та Молодого театру

Видавництво Vivat та Молодий театр запрошують на книжково-театральний фест.

28 березня о 18:00 актори Молодого театру прямо в книгарні втілять в життя п’єсу Івана Франка «Украдене щастя». Для того, щоб ще більше поринути в історію п’єси, літературознавиця, викладачка проектів «Літосвіта» і «Нобілітет» Богдана Романцова разом з письменницею Світланою Тараторіною розкажуть про те, які були умови та передумови створення цього твору.

 

31 березня о 17:00 акторка Ірма Вітовська разом з українським поетом Остапом Сливинським читатимуть вірші з антології, яку створила війна. У відвідувачів буде можливість першими почути раніше ще не опубліковані поезії, які видавництво Vivat готує до друку спільно з ПЕН.

 

3 квітня о 17:00 генеральна директорка видавництва Vivat Юлія Орлова та художній керівник Молодого театру Андрій Білоус проведуть публічне обговорення, на якому міркуватимуть про справи культури під час війни: як представники видавничої та театральної сфер долають кризу, що допомагає культурі не загинути, а розвиватися?

 

Модератор розмови — Вадим Карп’як.

 

Вхід на всі події вільний. Окрім цього, для усіх відвідувачів події (з годину до, під час івенту та годину після) за промокодом «Vivat+Молодий» буде діяти знижка -30% на все під час події).

 

Фест триватиме з 28 березня по 3 квітня. Місце події — книгарня Vivat на Подолі.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект