МКІП

Ткаченко відреагував на заклики про свою відставку

24.06.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко прокоментував акцію з вимогою про його відставку, що відбулася під час дискусії на Книжковому Арсеналі. Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі.

Ткаченко зазначив, що дуже поважає людей, які мають свою точку зору та вміють її аргументувати.

 

«Але з тих меседжів, які я побачив на плакатах було незрозуміла причина, тому вирішив поспілкуватися та спитати, що малось на увазі конкретно. Відповідь була дивна — ми з вами спілкуємось мовою петицій. Єдина дискусія, яка відбулася, була щодо правил перетину кордону культурними діячами. Пояснив. Але після цього активісти вирішили інших питань не ставити та пішли», — написав міністр.

 

Він повідомив, що запрошує всіх охочих на зустріч з можливістю обговорити питання, що виникли. Подія відбудеться в понеділок, 26 червня, о 18.00, у Національному художньому музеєві України.

 

«Це важливо — продовжувати спілкування не методами безпідставних звинувачень сталінського чи путінського режимів, а справді формату відкритого європейського суспільства та не ставати заручниками якихось ляльководів», — додав Ткаченко.

 

Як відомо, під час дискусії «Критичність моменту: державна політика у сфері книговидання» у межах Книжкового Арсеналу відбулася акція із закликом звільнити Олександра Ткаченка з посади міністра культури та інформаційної політики.

 

Читайте також: Петиція проти Ткаченка: плутанина з голосами чи виключення