книжковий арсенал-2023

На Книжковому Арсеналі протестують з вимогою звільнити Ткаченка

23.06.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Під час дискусії «Критичність моменту: державна політика у сфері книговидання» у межах Книжкового Арсеналу  відбулася акція із закликом звільнити Олександра Ткаченка з посади міністра культури та інформаційної політики.

Громадські активісти тримали плакати з написами «Ткаченко має піти», «Ткаченко геть», «Ткаченка у відставку», «Розграбовані музеї = діяльність Ткаченка», «Ткаченко знищує культуру» тощо.

 

Ткаченко зазначив, що бачить протестувальників і пропонує поговорити після дискусії.

 

 

 

Як повідомляє Суспільне, після дискусії Ткаченко підійшов до громадських активістів. Протестувальники згадали про петиції щодо звільнення Ткаченка з посади. Ткаченко заявив, що теж підписував одну з петицій.

 

Також він запитав у протестувальників про їхні претензії до нього. Ті згадали про проблеми виїзду артистів за кордон, який ускладнився після інтерв’ю коміка Андрія Щегеля, який покинув країну за дозволом Мінкульту й не повернувся. Учасники акції наголосили на поганій комунікації міністерства з цього питання.

 

Ткаченко погодився щодо проблем з комунікацією і додав, що артисти все ж виїжджають. Він запевняв, що відмовляють тим, хто не стоїть на військовому обліку.

 

 

Нагадаємо, у червні петиція з проханням про відставку Олександра Ткаченка з посади міністра культури та інформаційної політики на сайті електронних петицій до Кабінету міністрів України набрала необхідні 25 тисяч голосів. У відповідь на неї прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що «неможливо встановити факти та обставини, які дали б чіткі підстави».

 

Читайте також: Петиція проти Ткаченка: плутанина з голосами чи виключення

 

Світлини: Марія Глазунова/LB.Ua