міністр культури

Кандидатів на посаду нового міністра культури замість Ткаченка наразі немає — ЗМІ

21.07.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Наразі ні в Кабінеті міністрів, ні у Верховній Раді не обговорюють потенційних кандидатів на заміну Олександра Ткаченка на посаді міністра культури та інформаційної політики. Про це повідомляє медіа «Українська правда» з посиланням на власні джерела.

Як повідомляє УП, одразу кілька високопоставлених співрозмовників вважають, що на наступному засіданні Верховної Ради парламент звільнить Олександра Ткаченка, але нового міністра не призначить.

 

За таких обставин Мінкульт отримає виконуючого обовʼязків міністра, яким може стати перший заступник Ткаченка Ростислав Карандєєв.

 

Ростислав Карандєєв — політичний діяч, депутат Київради II, III та IV скликань. З лютого по липень 2020 — радник Керівника Офісу Президента України. З 15 липня 2020 — перший заступник міністра культури та інформаційної політики.

 

Як повідомлялося, напередодні президент Володимир Зеленський попросив прем’єр-міністра Дениса Шмигаля розглянути заміну міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка. Водночас Ткаченко стверджує, що подав заяву про відставку ще до звернення президента.

 

Олександр Ткаченко став міністром культури та інформаційної політики 4 червня 2020 року. У 2021 році Олександр Ткаченко подав заяву на звільнення, проте залишився на посаді.

 

У червні 2023 року петиція з проханням про відставку Олександра Ткаченка з посади міністра культури та інформаційної політики на сайті електронних петицій до Кабінету міністрів України набрала необхідні 25 тисяч голосів.

 

Чільне фото: Вікіпедія