міністр культури

Верховна Рада підтримала звільнення Ткаченка з посади міністра культури

27.07.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Народні депутати Верховної Ради підтримали відставку Олександра Ткаченка з посади міністра культури та інформаційної політики. Про це повідомив депутат Ярослав Железняк у своєму телеграм-каналі.

За проголосував 321 депутат, двоє були проти та ще шість утрималися.

 

Питання призначення наразі нового міністра не стоїть у порядку денному. Виконувачем обов’язків міністра має стати один із заступників Ткаченка.

 

 

Як повідомлялося, раніше президент Володимир Зеленський попросив прем’єр-міністра Дениса Шмигаля розглянути заміну міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка. Водночас Ткаченко стверджує, що подав заяву про відставку ще до звернення президента.

 

Олександр Ткаченко став міністром культури та інформаційної політики 4 червня 2020 року. У 2021 році Олександр Ткаченко подав заяву на звільнення, проте залишився на посаді.

 

У червні 2023 року петиція з проханням про відставку Олександра Ткаченка з посади міністра культури та інформаційної політики на сайті електронних петицій до Кабінету міністрів України набрала необхідні 25 тисяч голосів.

 

Фото: Ярослав Железняк