Мінкульт

«Неможливо встановити чіткі підстави» – Кабмін у відповідь на петицію про звільнення Ткаченка

19.06.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Премʼєр-міністр України Денис Шмигаль у відповідь на петицію з вимогою звільнення міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка відповів, що «неможливо встановити факти та обставини, які дали б чіткі підстави». Про це йдеться у його листі. 

Також у ньому зазначено, що від Олександра Ткаченка до Кабінету міністрів України надійшов лист, у якому міністр відкидає звинувачення, викладені в петиції.

 

«Зазначена петиція не містить жодних конкретних фактів щодо діяльності О. Ткаченка на посаді Міністра культури та інформаційної політики України», – написали в листі Мінкульту. 

 

У ньому додають, що «сторона, яка запустила згадану інформаційну кампанію, не змогла надати жодних фактів, які б доводили правдивість звинувачень проти міністра»

 

Окрім цього, у листі автора петиції назвали Андрієм Шияном замість Юрія Шияна: «пан Андрій Шиян вже не вперше подає петицію щодо звільнення з посади Олександра Ткаченка. Попередня петиція набрала 1% потрібної кількості голосів»

 

Нагадаємо, що раніше петиція з проханням про відставку Олександра Ткаченка з посади міністра культури та інформаційної політики на сайті електронних петицій до Кабінету міністрів України набрала необхідні 25 тисяч голосів.

 

Водночас після того, як друга петиція Юрія Шияна набрала необхідну кількість підписів, автори звернення повідомили про отриманий від Кабінету міністрів України лист із відмовою у розгляді петиції. Тоді ж згодом у відповідь на заяву авторів петиції пресслужба уряду пояснила лист технічною помилкою, запевнивши, що збір підписів триває.

 

Олександр Ткаченко — політик, журналіст, телепродюсер, медіаменеджер. Народний депутат IX скликання від політичної партії «Слуга народу», голова Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики. Міністр культури та інформаційної політики України.

 

З 2008 впродовж одинадцяти років був гендиректором групи каналів «1+1 Media». Також він був радником на громадських засадах тодішнього прем’єр-міністра Віктора Ющенка (2000-2001) та гендиректором «Нового каналу» (1999-2005).

 

Олександр Ткаченко став міністром культури та інформаційної політики 4 червня 2020 року. У 2021 році Олександр Ткаченко подав заяву на звільнення, проте залишився на посаді.