Дитячі ігрові книжки

Леннарт Ґельсінґ. Трелі та вушка дракона

Ґельсінґ, Леннарт; Ґуставссон, Ане. Трелі та вушка дракона / Леннарт Ґельсінґ ; іл.: Ане Ґуставссон ; пер.зі швед. Наталі Іваничук. – Чернівці : Чорні вівці, 2018. – 36 с. ISBN 978-617-614-203-4

 

Книжка для справжніх естетів – дітей та їхніх батьків, бабусь, дідусів, тітоньок та дядечків, братів, сестер, вихователів, вчителів. Книжка про музику і з музикою. Весь навколишній світ наповнений музикою, музичними асоціаціями. Саме це і спробували якомога повніше і в доступній формі розповісти-донести дітям шведський письменник Леннарт Гельсінґ, ілюстратор Ане Ґуставссон та Ґьотеборзький симфонічний оркестр, Шведський симфонічний оркестр з чудовим диригентом Юганессом Ґуставссоном. А переклад для українських читачів здійснила Наталя Іваничук, мова якої – це також завжди прекрасна мелодія.

І який же оркестр без інструментів? Тому, звісно ж, ця книжка про найрізноманітніші інструменти: труби, фаготи, кларнети, флейти, скрипки, контрабаси та багато-пребагато інших. Діти зможуть прочитати дотепні, симпатичні віршики про різні інструменти, про те, з чим / ким може асоціюватися їхнє звучання, якій порі року і яким настроям, душевним станам найбільше відповідає той чи інший інструмент, те чи інше звучання. Ілюстрації Ане Ґуставссон перетворили цю книжку на окремий світ, наповнений різними кольорами, персонажами, емоційними відтінками та, звичайно, інструментами. А особливість цієї книжки у тім, що діти зможуть не лише прочитати і побачити історії, пов’язані з музикою, інструментами, а й почути їхнє звучання: найкращі шведські музиканти виконали для дітей класичні твори відомих композиторів. До книжки додається диск із відповідними записами.

«Трелі та вушка дракона» – книжка-оркестр, яка розповідає про інструменти через зображення, текст і музику.

 

Літо в сні-дрімоті тоне

Листя засипа альтанку.

Альт шепоче колисанку.

Це звучання ніжне й гоже

І тебе приспати зможе.

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект