Календар подій

Триває приймання книжок від видавців для ініціативи Talking Pictures

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» спільно з BolognaBookPlus, відгалуженням Болонського книжкового ярмарку, оголошують прийом книжок від українських видавців у межах Talking Pictures — ініціативи BolognaBookPlus, яка фокусується на візуальній книзі та сучасному книговиданні. 

Мета ініціативи Talking Pictures — відзначити досягнення у міжнародному книговиданні для дорослої авдиторії, підкреслити видавничі інновації у роботі із зображеннями та концепті «книги-як-об’єкт», а також пізнати міжнародні підходи у роботі з візуальними образами у сучасному книговиданні. Фокус-країна ініціативи Talking Pictures у 2024 році – Україна.

 

«Загальновідомо, що ми їмо очима, а не шлунком.Так само наш апетит до книжок розпалюється візуальною складовою книжки, — ми поглинаємо слова всередині книжки лише після того, як заманюємося обкладинкою… Щоразу, відвідуючи Київ та його книгарні, я була вражена надзвичайною ретельністю та увагою до деталей, які щедро приділялися дизайну книжок, — як всередині, так і зовні. BolognaBookPlus рада представити книжки, видані в Україні видані протягом останніх непростих років та їхніх творців», — зазначила Джекс Томас, запрошена директорка BolognaBookPlus.

 

До участі в ініціативі Talking Pictures приймаються видання, які відповідають таким критеріям:

 

  • Книжки, видані українськими видавництвами та створені українськими авторами, ілюстраторами, дизайнерами, фотографами тощо.
  • Книжки, видані протягом 2021-2024 років.
  • Книжки для дорослої авдиторії.

 

Можливі до подання жанри: ілюстровані книги, графічні романи, мальописи, книги про графічний дизайн, фотокниги, мистецькі видання, видання про архітектуру та дизайн, а також інші жанри та типи видань, де домінує візуальна складова.

 

«Ми раді бути партнерами BolognaBookPlus в межах ініціативи Talking Pictures та розширювати можливості представлення наших найкращих авторів та видань, які знайомлять світову авдиторію з українською книжковою ілюстрацією та дизайном. Болонський книжковий ярмарок — це потужна платформа, участь у якій привертає увагу на міжнародному рівні та дає можливість представити українську культуру, як частину світового процесу, і таким чином заохочує діалог та стимулює співпрацю між творцями книги. Для нас цей проєкт про розбудову міжнародної співпраці та обмін, а не лише одностороння презентація української книги за кордоном», — наголосила Юлія Козловець, директорка Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал».

 

Щоб подати заявку, потрібно заповнити Google-форму та надіслати два друковані примірники видання. Дедлайн подачі заявок та друкованих примірників книжок — 20 лютого 2024 року включно.

 

Фізичні примірники книжок потрібно надіслати поштовою або кур’єрською доставкою на адресу офісу Мистецького арсеналу: НКММК «Мистецький арсенал», вул. Лаврська, 10-12, Київ, 01010. Контактна особа для доставки — Марина Лимаренко, +380987087244.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект