Календар подій

Триває 4-й Міжкультурний конкурс новел

Міжкультурний конкурс оповідань проводиться вже вчетверте і запрошує написати оповідання на тему «Штучний інтелект, мислячі машини та Homo sapiens». 

Тексти надсилати через онлайн-форму.

 

Дедлайн: 30 червня 2024 року. 

 

Умови конкурсу:

  • обсяг новели до 2000 слів, мінімальний об’єм не встановлений, тому мікрооповідання вітаються;
  • тексти не повинні бути опублікованими до моменту їх подачі на конкурс;
  • можна подати на конкурс максимум дві новели;
  • твори мають бути написані есперанто, італійською, каталонською, перською, російською або українською мовами, або будь-якою іншою мовою за умови подання разом з якісним перекладом на есперанто, італійську, каталонську, перську, російську або українську мови. 

 

До складу журі та читацької комісії входять представники різних культур. Вони оцінять новели та оголосять переможців на 110-му Всесвітньому конгресі (Universala Kongreso) Загальної асоціації есперанто (Universala Esperanto-Asocio, UEA) влітку 2025 року. 

 

Конкурс має дві категорії: 

  • початківці;
  • визнані письменники. 

 

У категорії початківців автори п’яти новел-переможців отримають призи у розмірі 500, 400, 300, 200 і 100 євро відповідно. У категорії досвідчених авторів п’ять новел-переможців отримають призи у розмірі 1000, 800, 600, 400 й 200 євро відповідно. 

 

Конкурс INK — це літературний конкурс, організований Akademio Literatura de Esperanto (Літературною академією есперанто) у співпраці з Bobelarto та під егідою Всесвітньої асоціації есперанто з метою заохочення створення оповідань авторами з різних культур.

 

Деталі конкурсу за посиланням

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект