Календар подій

Триває безкоштовний курс про авторське право для українців

Соцмережа та освітня платформа для креативних індустрій CASES за підтримки Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій запускає безоплатний онлайн-курс «Основи авторського права в креативних індустріях».

Курс буде фокусуватися на ключових болях тих, хто створює об’єкти інтелектуальної власності, зокрема: керівників креативних бізнесів, дизайнерів, копірайтерів, митців, програмістів та інших спеціалістів.

 

Фахівці зможуть дізнатися:

 

  • які права мають автори,
  • як їх захищати, як працювати з NDA,
  • як не порушувати права інших представників ринку,
  • що робити, коли стикаєтесь з плагіатом.

 

«Основи авторського права в креативних індустріях» виходить у форматі — курс-подкаст. Тож послухати його можна як і на освітній платформі Креативна Практика, так і на найпопулярніших стримінгових майданчиках, зокрема: Apple Podcasts, Spotify, SoundCloud, MEGOGO Audio, НВ Подкасти.

 

Курс складається з 8 модулів, кожен з яких розкриває одне з питань великої теми про авторське право та інтелектуальну власність. Зокрема в його межах експерти розкажуть про реєстрацію торговельних знаків, види ліцензій, особливості захисту програмного коду, а також — авторські права на об’єкти, створені штучним інтелектом.

 

Усього можна буде опанувати 8 тем за темою авторського права. Усі теми висвітлені відповідно до чинного законодавства.

 

Усі матеріали були розроблені спільно з експертами IP-офісу, зокрема Дмитром Дорошенком, керівником відділу розвитку креативних секторів економіки IP-офісу, Любов’ю Майданик, провідною професіоналкою з інтелектуальної власності відділу забезпечення просвітницьких заходів Департаменту «Академія інтелектуальної власності», Ольгою Кулініч, керівницею Департаменту «Академія інтелектуальної власності», Максимом Мельниковим, провідним професіоналом з інтелектуальної власності відділу забезпечення просвітницьких заходів Департаменту «Академія інтелектуальної власності».

 

Рецензенти: представники Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій. Співавторкою курсу стала Юлія Шаповалова, адвокатка у справах захисту інтелектуальної власності.

 

Перший випуск курсу вже доступний для прослуховування. Доступ до курсу — безплатний.

 

Проєкт запустили за підтримки Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект