Календар подій

Триває ініціатива з підтримки кримських політв’язнів «Листи до вільного Криму»

Протягом 19 лютого – 19 травня 2024 року в Україні та за кордоном пройде ініціатива «Листи до вільного Криму», яка заохочує українців та жителів інших країн писати листи кримським політв’язням, яких незаконно утримує росія. 

19 лютого об 11:00 в інформаційному агентстві “Ukraine Media Center — Ukrinform” (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, перший поверх) відбудеться пресконференція до дня початку акції. 

 

Мета ініціативи «Листи до вільного Криму» — нагадати про українських бранців Кремля і продемонструвати та висловити їм слова підтримки, які так необхідні у неволі. Крім того, листи від небайдужих людей також є знаком для адміністрацій в’язниць, що кожен громадянин України є важливим і суспільство слідкує за умовами їхнього утримання. 

 

Під час заходу організатори детально розкажуть про ініціативу, про те, як до неї долучитися українцям і людям з-за кордону. Окремо учасники назвуть кількість кримських заручників росії та розкажуть, в яких умовах вони перебувають та якої допомоги потребують.

 

Спікерки:

 

  • Лариса Денисенко — українська письменниця, адвокатка, правозахисниця, амбасадорка політв’язня Ремзі Бекірова, членкиня Виконавчої ради Українського ПЕН;
  • Анна Ситнікова — головна консультантка Служби забезпечення діяльності Кримської платформи Представництва Президента України в АР Крим;
  • Вікторія Нестеренко — менеджерка проєктів Центру прав людини ZMINA.

 

Модераторка: Ольга Атаманова модераторка Ukraine Media Center Ukrinform

 

Організатори: Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим, Український ПЕН, Центр прав людини ZMINA, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Пресконференція транслюватиметься онлайн на фейсбук-сторінках ZMINA, PEN Ukraine, Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим, а також на ютуб-каналі Ukraine Media Center Ukrinform українською та англійською мовами.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект